• 2.png
  • 1.png
  • 3.png

Haft komputerowy

Haft komputerowy - znakomita technika zdobienia odzieży i innych materiałów włókienniczych. Proces tworzenia haftu jest procesem dość skomplikowanym, pierwszym krokiem jest dostarczenie przez klienta wzoru haftu, następnie nasz specjalista w bardzo dokładny sposób dobiera nici, tak aby wykonanie było idealne. Po skończonej pracy, wstępny projekt haftu zapisany w formacie do odczytu przez komputer i wysłany do klienta. Poprawki nanoszone są według wytycznych osoby zamawiającej, dopiero po pełnej akceptacji, plik wgrywany jest do komputera i wykonywany jest pierwszy haft komputerowy. Dopiero po przetestowaniu konfiguracji maszyny i jej optymalnej pracy, nakładane są odpowiednie nici i wykonywany jest docelowy haft.

Nasza firma w Olsztynie posiada nowoczesną hafciarkę sterowaną komputerowo, haftującą nawet szesnastoma kolorami. Haft stosuje się głównie na polarach, czapkach, rękawiczkach, spodniach, odzieży roboczej, koszulkach polo. Koszulki polo, polar czy bluza z własnym haftem to prestiż każdej firmy, jednak nie zapomnijmy, że podejmując decyzję o zleceniu usługi, możemy sprawić komuś prezent, ręcznik z datą urodzenia, bluza ulubionego klubu z haftem nazwiska czy pościel z datą ślubu, to tylko kilka pomysłów do których można użyć techniki haftu komputerowego.

Nasi pracownicy do każdego zamówienia podchodzą w sposób indywidualny, dzięki czemu każdy nasz haft komputerowy wykonany jest w sposób dokładny, profesjonalny i co przede wszystkim tak jak sobie życzy tego klient.

Poniżej prezentujemy Państwu próbki naszych możliwości, w celu zapoznania się z szerszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź osobistego w siedzibie naszej firmy w Olsztynie.