• 3.png
  • 2.png
  • 1.png

Reklama banery Olsztyn

Oferujemy druk solwentowy na banerach reklamowych, jak i również pomoc graficzną przy projekcie baneru.

Banery przygotowane są w technologii druku solwentowego na powierzchni winylowej (poliester powlekany PCV) oraz druku termotransferowego na produktach poliestrowych. Dzięki posiadanej najnowszej technologii jesteśmy w stanie pokryć kolorem całą reklama banery. Wyróżniamy dwie metody przygotowania baneru.

Baner winylowy

Wzór realizowany w technologii druku solwentowego. Baner drukowany na powierzchni przeplatanych elementem pcv cechuje się większą stabilnością i wysoka odpornością na zmieniające się warunki atmosferyczne, dzięki tej technologii możemy umieścić na banerze całą paletę barw. Proponujemy Państwu tekst na ogromnych powierzchniach bez ograniczenia rozmiaru wzoru – większe gabaryty są tworzone z brytów. W koszt realizacji reklamy banera wliczone jest wykończenie brzegów oraz wmontowane oczka mocujące.

Baner tekstylny

Wzór zrealizowany w sposobie druku termotransferowego. Dzięki technologii termotransferowej farba pod wpływem wysokiej temperatury przenika w budowę materiału, dzięki czemu usunięcie nadruku z baneru jest niemożliwe. Wydruki wykonane metodą tekstylną, można prać, wywieszać na zewnątrz (narażać na promienie słoneczne, niską temperaturę), a mimo to jakość i efekt wykonania pozostanie niezmieniony przez kilka kolejnych lat!

W celu zasięgnięcia szczegółów oraz zapoznaniu się bliżej z ofertą oraz wyceną nadruków, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź w siedzibie firmy w Olsztynie.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą haftu komputerowego na każdego rodzaju odzieży.

druk solwentowy na banerach reklamowychdruk banerów reklamowych

reklama banery